Urodziny w kinie

Urodziny to magiczny oraz wyjątkowy dzień wyczekiwany przez każde dziecko. Aby ten dzień ten był niezapomniany dla twojego dziecka proponujemy zorganizowanie urodzin w Kinie Meduza!


Urodziny trwają ok. 2,5 godziny.  W trakcie urodzin dzieci mają zagwarantowany przystrojony stół na łakocie (przyniesione przez rodziców). Kino Meduza udostępnia papierowe talerzyki, plastikowe kubeczki i łyżeczki, a także „zastawę” stołową do wyłożenia łakoci. Na sali głównej znajduje się miejsce dla rodziców, gdzie mogą Państwo napić się kawy i herbaty, co również zapewniamy w cenie przyjęcia urodzinowego. Rodzice mogą obserwować dzieci, ale mogą też swobodnie rozmawiać w „kąciku rodziców”. Rodzice mogą także uczestniczyć w warsztatach z dziećmi, do czego serdecznie zachęcamy. Podczas seansu filmowego przynajmniej jeden z rodziców powinien być obecny z dziećmi na sali kinowej.

Plan urodzin wygląda następująco:
1. Przywitanie, poczęstunek, tort etc. (ok. 30 min.)
2. Seans filmowy – wybieracie Państwo film spośród zaproponowanych przez Kino Meduza. (ok. 1,5 godz.).
3. Warsztaty tematycznie związane z wybranym filmem. (ok. 30 min.)
Oferta filmowo – warsztatowa zmieniana jest co 1 -2 miesiące.
Koszt:
– do 15 dzieci – 350 zł
– do 20 dzieci – 400 zł
– każde następne dziecko powyżej 20 osób + 15 zł

W koszt wliczone jest: przygotowanie stołu dla dzieci, dekoracji, stolika kawowego dla rodziców, seans filmowy, przygotowanie warsztatów i materiały warsztatowe, prowadzenie warsztatów.

Rezerwacja terminów, a następnie ustalenie szczegółów – wybór filmu i warsztatów odbywa się wyłącznie drogą mailową – adres opolskielamy@gmail.com.

Urodziny organizujemy wyłącznie w soboty i niedziele w dwóch opcjach godzinowych: 10.00 (do 12:30) i 14.00 (do 16.30).