Dzień Dziecka w Kinie Meduza

W Kinie Meduza Dzień Dziecka świętujemy kilka razy w miesiącu… podczas poranków filmowych. Projekcje dla dzieci ubarwiają weekendowe poranki właściwie każdemu dziecku – przygotowujemy projekcje zarówno dla najmniejszych szkrabów jak i tych ciut starszych.

W weekend 1-2 czerwca zapraszamy na specjalne pokazy poranków filmowych dla dzieci. O godz. 10:00 gramy dwa filmy- Jestem William (dla dzieci 9+) oraz blok krótkich animacji z festiwalu O!PLA (dla dzieci 4+)

Ale, nie obędzie się bez niespodzianek!

  • bilety porankowe z okazji Dnia Dziecka – dorośli 10 zł / dzieci  5 zł :)
  • specjalnie od naszego partnera KinAds – prezenty dla dzieciaków :)

Do zobaczenia w Meduzie!


 

Jestem William reż. Jonas Elmer

Dania 2017 /86 min / 9 +


William uważa się za pechowca, a życie cały czas stawia przed nim nowe wyzwania. Mieszka ze swoim wujkiem Nilsem. Jego ojciec nie żyje, a matka jest niezrównoważona psychicznie. W szkole Wiliam nękany jest przez kolegę Martina i jego bandę, po uszy zakochany jest też w koleżance z klasy Violi. Wuj Nils przeszedł na wcześniejszą emeryturę i cały wolny czas poświęca na kupowanie i sprzedawanie rzeczy po korzystnej cenie. Niestety Nils przez swoją słabość do karcianych gier za pieniądze, zadłuża się na ogromną kwotę u  miejscowych  gangsterów.  William  postanawia  zacząć działać i udaje się na  rozmowę z  przywódcą  mafii, żeby  odroczył spłatę długu… Chłopiec  musi się  przekonać, że ma w sobie siłę i spryt, a los podsyła mu wskazówki, jak wyjść z opresji.


Blok animacji O!PLA

Zestaw animacji dla najmłodszych przygotowany przez Dyrektora festiwalu animacji O!PLA Piotra Kardasa

Kalendarz

Maj 2020