fbpx

Halloween dla dzieci!

Filmowe świętowanie Halloween dla najmłodszych! Weekend 30-31.10.2021 w Meduzie.

Bajki i filmy animowane z dreszczykiem emocji, świat pełen tajemnic, zagadek i sekretów już od 30 października w kinie Meduza. Zapraszamy na (ciut straszny!) weekend pełen niespodzianek, warsztatów i konkursów dla dzieci. Zachęcamy do przebrania się, a przede wszystkim zabrania ze sobą dobrego humoru!
wstęp: 20zł
bilety do nabycia online i w kasie kina
https://ekobilet.pl/opolskielamy

Repertuar:
🎃10:00
Miś Bamse i córka wiedźmy
reż. Christian Ryltenius
czas trwania: 65 min.

Zły Krezus znajduje złoto w tamie bobrów. Postanawia je wykraść, ale najpierw musi unieszkodliwić niedźwiedzia Bamse. Wysyła więc córkę wiedźmy Lovę, aby zaczarowała misia. W tym czasie Krezus planuje zburzyć tamę bobrów i ukraść zgromadzony tam skarb. Bamse i przyjaciele muszą współpracować, aby powstrzymać chciwego Krezusa i nie dopuścić do zalania wioski.

bilety: https://ekobilet.pl/opolskielamy/mis-bamse-i-corka-wiedzmy-39934

Łowcy czarownic
reż. Raško Miljković
czas trwania: 86 min.

Jovan ma dwa oblicza. W dzień jest nieśmiałym i zamkniętym w sobie chłopcem z niepełnosprawnością a w nocy przeistacza się w Cienia – nieustraszonego superbohatera. Gdy w klasie Jovana pojawia się nowa koleżanka – buntownicza i krnąbrna Milica – między dziećmi nieoczekiwanie rodzi się przyjaźń. Jovana i Milicę łączy wspólne wyzwanie: konieczność pokonania czarownicy, która opętała umysł ojca dziewczynki. W trakcie przygotowań do starcia z wrogiem, chłopiec uczy się pokonywać swoje słabości i być superbohaterem również za dnia. Czy Jovan zdoła otworzyć się na świat? Czy przyjaciołom uda się zmierzyć z wiedźmą i uratować dorosłych przez zagrożeniem? „Łowcy czarownic” to opowieść o codziennych wyzwaniach, akceptacji inności i odkrywaniu swoich supermocy.

bilety https://ekobilet.pl/opolskielamy/lowcy-czarownic-39935 

🎃12:00
Klara Muu!
reż. Lise I. Osvoll
czas trwania: 66 min.

Pogodna opowieść o marzeniach bohaterki, które nabrały zupełnie innych, od zamierzonych odcieni. Klara to mała krowa, mieszkająca razem ze swoją mamą w mieście. Największym marzeniem Klary jest zostanie gwiazdą muzyki i wiążąca się z tym sława. Klara od wielu lat nie widziała się z ojcem, więc gdy otrzymała od niego list, wyruszyła w podróż na wieś, żeby się z nim spotkać. Podróż zamienia się w jedną wielką przygodę… Klara staje przed koniecznością pomocy ojcu, ratuje jego gospodarstwo przed chciwym biznesmenem, poznaje przyjaciół i rozumie w końcu, że sława może przejawiać się na wiele różnych sposobów, a bycie gwiazdą nie jest zarezerwowane jedynie dla artystów.

https://ekobilet.pl/opolskielamy/klara-muu-35309 

Nelly Rapp – Upiorna agentka
reż. Amanda Adolfsson
czas trwania: 93 min.

Nelly Rapp to zwyczajna dziewczynka, która ma spędzić wakacje ze swoim wujem Hannibalem. Cóż, może nie taka zwyczajna bo zostanie Upiorną Agentką. Wiecie, taką agentką, która walczy z potworami i duchami. Tak, one istnieją i ukrywają się pośród nas lecz możesz je zobaczyć dopiero gdy w nie uwierzysz…

https://ekobilet.pl/opolskielamy/nelly-rapp–upiorna-agentka-39936