fbpx

Kino Meduza wraca 12 czerwca!

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych widzów i pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem. W związku z tym wprowadziliśmy środki ostrożności, aby wizyta w Kinie Meduza była komfortowa, a przede wszystkim bezpieczna.
1. Seanse odbywać się będą tylko i wyłącznie o godz. 18:00. Grać za to będziemy na trzech salach :)
 • sala kinowa (Euriale) – 16 osób
 • sala duża – (Steno) – 20 osób
 • sala czarna (malutka, przy holu, nowość!!!) – 5 osób

Sprawdź repertuar 


2. Bilety będzie można kupić tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem Ekobiletu. To kompletna nowość, chociaz już przez nas przetestowana. Komfortowo będziecie mogli sprawdzić, czy jest jeszcze miejsce na dany seans, a potem kupić bilet. W razie czego – służymy pomocą! Biletów nie trzeba będzie drukować, można pokazać w wersji elektronicznej – do czego namawiamy.

WAŻNEpodgląd sali nie odzwierciedla faktycznego rozkładu miejsc siedzących – kupione miejscówki nie są numerowane! Stan sali na podstronach eEkobiletu pokazuje wyłącznie ilość miejscówek 😉 – bez obaw, możecie kupić miejsca nie-obok-siebie :)

Osoby posiadające Vouchery KINADS bądź Vouchery Kina Meduza mają pierwszeństwo wejścia, nie muszą rezerwować miejsc w systemie Ekobilet – zapraszamy na pokaz, miło będzie jeśli zasygnalizujecie nam na Mesendzerze Kina Meduza, że planujecie wykorzystać je danego dnia.

Udział widzów w seansie filmowym w Kinie Meduza jest dopuszczalny pod następującymi warunkami:
 1. stosowania przez widzów osłon ust i nosa, także podczas seansów.
 2. stosowania przez wszystkie osoby wchodzące do Kina Meduza płynu odkażającego ręce, znajdującego się w dozownikach w strefie wejścia i toaletach do budynku lub używania rękawiczek ochronnych;
 3. zachowywania przez widzów wymaganej odległości minimum dwóch metrów od innych osób.

Do sprzedaży przeznaczone jest jedynie 50% miejsc na każdej z sal. Prosimy o zachowanie odległości między widzami podczas seansów – zajmowanie co drugiego miejsca siedzącego.

Obowiązek ten nie dotyczy:

 • widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
 • widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
 • osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym;

Dodatkowo:

 1. Na terenie Kina Meduza obowiązuje zakaz spożywania posiłków oraz napojów.
 2. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w przyłbice ochronne, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji rąk.
 3. Toalety, klamki i blaty są wielokrotnie dezynfekowane w ciągu dnia przez pracowników kina a cały obiekt systematycznie wietrzony.

Z góry dziękujemy za dostosowanie się do ww. zasad oraz ich przestrzeganie podczas korzystania z kina. Pełne wytyczne i zasady funkcjonowania kin znajdą Państwa na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo zachęcamy do pozostawiania swoich danych kontaktowych (data, godzina seansu oraz numer telefonu). Ulotki do pobrania przy kasie kina.

zasady-covid-kino-meduza

Kalendarz

Sierpień 2020