fbpx

# KinoMeduza w domu – seanse ONLINE

#KinoMeduza w domu to wirtualna sala kinowa MEDUZY. W internetowym kinie pokazujemy filmy, które w ostatnim czasie gościły na srebrnym ekranie, ale także te, które do kin nie zdążyły trafić. ZAPRASZAMY CODZIENNIE O 19:00 oraz 20:30.

Jak to działa?

 1. Sprawdź nasz repertuar, wybierz film i kup bilet na POKAZ ONLINE na stronie ekobilet.pl/opolskielamyMusisz być zalogowany – możesz to zrobić za pomocą Facebooka lub tworząc nowe konto:).

 2. Po kupieniu biletu na POKAZ ONLINE, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.

 3. Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
 4. Hasło do filmu zostanie aktywowane 5 minut przed pokazem.
 5. Możliwość oglądania filmu od początku jest możliwa przez 1 godzinę po rozpoczęciu pokazu. Link będzie aktywny przez 1 godzinę po pokazie.kino meduza w domu

To proste! Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz na naszego maila opolskielamy@gmail.com, albo napisz do nas na Facebooku. Póki co startujemy z jednym pokazem filmowym dzienie, powoli będziemy rozszerzać nasz repertuar online!


Zasady techniczne do odtwarzania filmu:

 1. Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z Internetem:
 • najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera;
 • połączenie internetowe o przepustowości conajmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania.

Prędkość Internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl. W razie aktywności oraz jednoczesnego aktywnego korzystania z Internetu przez inne urządzenia – laptop, tablet, telefon, TV itd. (przewodowo lub przez WiFi) niezbędne jest uzupiełnienie wyżej wkazanej prędkości połączenia na urządzeniu do oglądaniu filmu.

 • system operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Mac OS X 10.7 lub nowszy, Ubuntu 10 lub nowszy;
 1. Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce, a także inne przeglądarki i programy. Pomóc może także skorzystanie z przewodowego połączenia sieciowego zamiast bezprzewodowego.
 2. Tabela poniżej zawiera przybliżone prędkości zalecane do odtwarzania poszczególnych formatów wideo:
Rozdzielczość obrazu Zalecana stała prędkość
HD – 1080p 30 Mb/s
HD – 720p 15 Mb/s
SD – 480p 7 Mb/s
SD – 360p 3 Mb/s

Kalendarz