Konkus plastyczny: Przytulam, bo lubię

Przytulam, bo lubię

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim projekcie inspirowanym nowym serialem animowanym dla dzieci. Konkurs plastyczny i specjalne bezpłatne seanse filmowe to elementy składowe projektu „Przytulam, bo lubię”, który będzie realizowany do 14 maja w kilkudziesięciu miejscowościach i miastach na terenie kraju – także w Opolu, w Kinie Meduza. Jednym z celów akcji jest uczenie dzieci i ich bliskich uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

 

Przytulam bo lubię

Cel i zasady konkursu plastycznego

Fundamentem projektu „Przytulam, bo lubię” jest konkurs plastyczny kierowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, zarówno uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych z przedszkoli. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kreatywnej i kolorowej pracy, obrazującej stwierdzenie: „Przytulam, bo lubię”. Technika i forma realizacji zadania konkursowego są dowolne – liczy się pomysłowość i jakość wykonania. Na zgłoszenia czekamy do 12 maja 2017 roku. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez komisję konkursową. Autorzy prac, które zostaną uznane za najciekawsze, otrzymają nagrody, m.in. gadżety związane z serialem „Przytul Mnie”.

Przyjmowanie prac

Wszystkie prace należy dostarczyć do dnia 12 maja 2017 do siedziby Kina Meduza, adres: ul. Oleska 45, Opole. Prace należy dostarczyć do biura Kina Meduza, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 14. Można również przesłać prace pocztą na adres: Stowarzyszenie Opolskie Lamy, skr. poczt. nr 1970 / Urząd Pocztowy nr 12 ul. Dambonia 171, 45 – 865 Opole  z dopiskiem:Przytulam, bo lubię.

Przyjmowane będą tylko prace posiadające podpisany przez opiekuna Formularz Zgłoszeniowy (do pobrania poniżej).

Ogłoszenie wyników

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie wielkiego finału projektu „Przytulam, bo lubię”, który będzie miał miejsce 14 maja 2017 roku w Kinie Meduza – o godz. 11:00. Wówczas odbędzie się specjalna projekcja wybranych odcinków serialu, a towarzyszyć jej będą atrakcje dla całych rodzin. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.


Do pobrania:

 


grafika na fb_2

Niedźwiedzia inspiracja

Inspiracją dla projektu „Przytulam, bo lubię” jest premiera najnowszego polskiego serialu animowanego „Przytul Mnie”, kierowanego do dzieci w wieku 4-6 lat. Jego bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi. „Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący wyjątkową relację między Tatą Misiem a Małym Misiem. Będzie można go oglądać
w soboty o godz. 8:30 na kanale PULS 2 już od 15 kwietnia.

„Przytul mnie” jest serialem, który w zabawny sposób portretuje więź ojca ze swoim małym synkiem – mówi Grzegorz Wacławek, producent i pomysłodawca serialu. – Kluczem do zrozumienia tej relacji jest zaufanie i otwartość na potrzeby drugiej osoby. „Przytul mnie” to serial, z którego zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli wynieść bardzo wiele.
Serial został zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak. Wyprodukowało go polskie studio Animoon, a za scenariusz odpowiada Bartosz Wierzbięta, twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak „Shrek”, „Madagaskar”, czy ostatnio pokazywany w kinach „Sing”. – Myślę, że najważniejszym tematem jaki poruszamy w serialu jest to, że bez względu na wszystkie głupoty i przeciwności losu, które mogą się nam przydarzyć, miłość sprawia, że znów się uśmiechamy – mówi Bartosz Wierzbięta, scenarzysta serialu.

Kalendarz