Masterclass z Yachem Paszkiewiczem

Zapraszamy na darmowe warsztaty artystyczne z mistrzem animowanego wideoklipu – Yachem Paszkiewiczem!

Masterclass z Yachem jest wydarzeniem towarzyszącym 15. Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy. Obejmuje trzy dni warsztatów od 9. do 11. października 2017 w nowoczesnej pracowni multimediów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

Grupa uczestników z całej Polski* pod okiem Yacha Paszkiewicza pozna tajniki animacji i wykona animowany teledysk do utworu “Zamieniam się w słuch” z najnowszej płyty Jareckiego! Techniką pracy będzie rotoskopia, czyli aranżacja plastyczna klatek animacji w oparciu o wideo. Oprócz części praktycznej odbędą się również wykłady o historii technik animacyjnych w kinie muzycznym oraz pokazy najnowszych wideoklipów z Festiwalu Yach Film z jurorskim komentarzem Yacha.

Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej 15. Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy!

*W razie potrzeby Organizatorzy zapewniają nocleg dla zakwalifikowanych uczestników spoza Opola.


 

Organizator: Stowarzyszenie Opolskie Lamy
Prowadzący: Jan Yach Paszkiewicz
Termin: 9-11.10.2017 r., godz. 11:00 – 18:00
Miejsce: Opole, Wydział Sztuki ul. Wrocławska 4
Ilość miejsc: 15
Zapisy: do 29 września 2017r.!


 

Aby wziąć udział w Masterclass z Yachem wyślij do 29. września na adres mailowy pkostyra.opolskielamy@gmail.com wypełniony formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Organizatorzy do 2 października powiadomią każdą osobę, biorącą udział w naborze o fakcie przyjęcia bądź nieprzyjęcia na warsztaty.

Weź udział w stworzeniu oficjalnego wideoklipu do utworu Jareckiego Zamieniam się w słuch pod okiem mistrza polskiej animacji muzycznej – Yacha Paszkiewicza!

—————————-

DO POBRANIA:
formularz zgłoszeniowy – POBIERZ

 

YACH

Kalendarz

Grudzień 2018