PREMIERY DLA NAJMŁODSZYCH

W lutym mamy dla Państwa dwie premiery dla młodych widzów:

Storm. Opowieść o odwadze reż. Dennis Bots/ Holandia 2017/100 min. / 7+


12-letni Storm pomaga tacie w drukarni. Pewnego dnia drukarz zostaje pojmany przez Inkwizycję. Chłopiec podejrzewa, że to z powodu powielanego tajemniczego listu. W ostatniej chwili udaje mu się uciec i zabrać ze sobą matrycę, która sprowadziła na ojca kłopoty. Podczas ucieczki Storm spotyka ukrywającą się w podziemiach Marieke, z którą wyrusza na ratunek aresztowanemu drukarzowi. Żadne z nich nie spodziewa się jeszcze, że druk może mieć moc kruszącą mury, a ich przypadkowe spotkanie wpłynie na całe ich życie. Film reżysera nagrodzonych na Kinie Dzieci „Sekretów wojny”.

 

Miś Bamse i córka wiedźmy reż. Christian Ryltenius, Maria Blom , 2016, 65 min. / 4+


Zły Krezus znajduje złoto w tamie bobrów. Postanawia je wykraść, ale najpierw musi unieszkodliwić niedźwiedzia Bamse. Wysyła więc córkę czarownicy Lovę, aby zaczarowała misia. W tym czasie Krezus planuje zburzyć tamę bobrów i ukraść zgromadzony tam skarb. Bamse i przyjaciele muszą współpracować, aby powstrzymać chciwego Krezusa i nie dopuścić do zalania wioski.

 


 

Storm. Opowieść o odwadze projekcje weekendowe:

18 lutego, godz. 16.00
24 lutego, godz. 16.00
25 lutego, godz. 16.00

Dla szkół i przedszkoli istnieje możliwość zorganizowania pokazów porannych, w dogodnym dla Państwa terminie ustalonym wcześniej z organizatorami.

LAMA MOVIE to najlepsza oferta kinowa w mieście – koszt 10 zł / uczeń
w przypadku projekcji wzbogaconej o warsztaty koszt to +5zł / uczeń

Miś Bamse PDF

Storm. Opowieść o odwadze PDF

Rezerwacje:

tel. 693 365 542
e-mail: opolskielamy@gmail.com

Kalendarz