15. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy

baner - 15 FFOL

szczegóły wkrótce!

__________________________________________________

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU GŁÓWNEGO

Stowarzyszenie Opolskie Lamy ma przyjemność ogłosić termin kolejnej, już 15. edycji Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy. W tym roku odbędzie się on 4-14.10.2017 roku.

Rusza nabór filmów na dwa konkursy filmowe, które odbędą się w ramach festiwalu – Konkurs Etiud Filmowych oraz Konkurs Filmów Amatorskich. Filmy do oficjalnych selekcji konkursowych można zgłaszać od 1.02 do 31.07. 2017 roku(decyduje data stempla pocztowego).

Nośnik z filmem oraz z kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy przesłać lub dostarczyć osobiście w terminie na adres:

Stowarzyszenie Opolskie Lamy
skr. poczt. nr 1970
Urząd Pocztowy nr 12
ul. Dambonia 171
45 – 865 Opole

 

Konkurs Etiud Filmowych

Konkurs Etiud Filmowych to konkurs skierowany do twórców uczestniczących w systemie nauczania wyższego, studentów lub absolwentów szkół filmowych oraz do twórców będących studentami lub absolwentami kierunków związanych z filmem innych szkół (nie filmowych). Od początku istnienia Festiwalu Konkurs Główny stanowi jego rdzeń. W ramach Konkursu filmy mogą być zgłaszane do jednej z trzech kategorii – animacja, dokument i fabuła. Jury przyzna Grand Prix Konkursu Etiud Filmowych w trzech poszczególnych kategoriach: Animacja, Fabuła, Dokument, a także wyróżnienia. Swoją nagrodę przyzna także publiczność.

Konkurs Filmów Amatorskich

W tym roku Konkurs Filmów Amatorskich stanowić będzie odrębny konkurs, z odrębnym składem jurorskim. Konkurs Filmów Amatorskich skierowany jest do twórców niezależnych, amatorów tworzących poza systemem komercyjnym. Jury Konkursu Filmów Amatorskich przyzna Grand Prix Konkursu Filmów Amatorskich oraz wyróżnienie.

Projekcje filmów konkursowych odbędą się w trakcie 15.FFOL w terminie 5-10.10.2017 roku. Pokaz filmów nagrodzonych, wraz z wręczeniem nagród odbędzie się ostatniego dnia festiwalu – 14.10.2017 roku.

DO POBRANIA:

Konkurs Etiud Amatorskich
regulamin (pobierz)
karta zgłoszeniowa (pobierz)

Konkurs Filmów Filmowych
regulamin (pobierz)
karta zgłoszeniowa (pobierz