O!PLA – KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP + FRASZKI I FORMANIMY

opla

O!PLA – KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP

60 min.


 

ABOP (2018, 3’30”) > Kijek / Adamski | Tunng

BÓSTWA (2018, 4’41”) > Łukasz Rusinek | Żywiołak

CROSSFIRE (2017, 4’31”), Aleksandra Lekszycka (PJATK Warszawa) | Stephen

HANZZA (2018, 5’35”), Krystian Grzywacz | Pokusa

KĘSY (2018, 03’30”), Magdalena Pilecka | Bovska

KLATKI (2018, 2’42”), Magdalena Marchocka (UAP Poznań) | Kapela Wolne Obroty

KOSMICZNA KARETKA (2018, 4’05”), Grażyna Rigall & Konrad Kulczyński | Nawrocki & Dobrzy Ludzie

KURIOZALNE BUTY (2018, 05’03”), Maciej Bednarek | Elektronikt

LULLABY (2018, 5’45”), Martyna Koleniec | Aviations

MAN IN THE MOON (2017, 3’30”), Tomek Ducki | LCAW

POLOWANIE NA TYGRYSA (2018, 02’23”), Maciej Buchwald | Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis

SEAN LAMH (2018, 04’14”), Paweł Kleszczewski & Katarzyna Zimnoch | Daragh Slacke

TADEK PALIWODA (2018, 03’55”), Michał Rychławski | Pięć Dwa

TAMA (2018, 2’22”), Kamil Wójcik | Sobotni Rosół

WYSPY CHŁODNE (2017, 3’37”), Sonia Skowronek | Niemoc

 

O!PLA – KATEGORIA FRASZKI

7 min.


CUMULUS (2019, 00’35”), Michał Socha

DAD! (2018, 00’44”), Piotr Baranowski

LOVE BOMB (2018, 1’), Łukasz Pallado

PARALIŻ (2018, 00’55”), Konrad Ożgo

POLITYCY (2018, 00’03”), Monika Kuczyniecka

RYBKA SEM (2016, 1’02”), Kornii Tsoi (WA UMCS Lublin)

RYTM I ARYTMIA (2017, 00’48”), Jakub Rybak (WSUO Opole)

ŚNIADANIE (2018, 01’14”), Bartosz Zarzycki (UAP Poznań)

 

KATEGORIA FORMANIMY

52 min.

1kg PC (2018, 10’), Krystian Grzywacz | Paulina Czerek (Beniovska)

25/25 (2018, 4’20”), kinoMANUAL (Aga Jarząb, Maciek Bączyk)

CTRL + C (2017, 2’), Kamila Kasprzykowska

DESIRE (2017, 01’50”), Małgorzata Seidel, Aleksandra Duda

MARBLES (2018, 5’13”), Natalia Spychała (PWSFTviT Łódź)

POMROKA (2018, 9’50”), Michał Przyszlak (WSUO Opole)

PUŁKA (2018, 02’03”), Kacper Mutke, Małgorzata Pawińska

ROK (2018, 11’40”), Małgorzata Bosek-Serafińska (Serafiński Studio)

WAHADŁO (2017, 04’26”), Mateusz Domeradzki (WSUO Opole)