Warsztaty Przystanek Twórczość – Wakacje 2017

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem  interdyscyplinarnych warsztatów dla dzieci i młodzieży

Przystanek Twórczość dla dzieci
Wakacje 2017 w Centrum Kultury Oleska 45 / Kino Meduza

Dla wielu młodych ludzi będzie to początek wielkiej przygody z kinem! Wierzymy w to, że zaproponowany przez nas program wesprze uczestników w zdobywaniu wiedzy o sobie i o świecie, współdziałaniu z innymi uczestnikami w grupie na zasadzie tolerancji i empatii.

Rozbudzamy pasję do filmu już od najmłodszych lat. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy wyjątkowe, profesjonalne warsztaty, dzięki którym uczestnicy będą mogli odkryć pokłady swojej kreatywności.

wakacje2

 


WARSZTATY INTERDYSCYPLINARNE
Warsztaty wzbudzające twórcze i kreatywne myślenie, wspierające w odkrywaniu pasji i umiejętnego, otwartego obserwowaniu świata. Zajęcia warsztatowe obejmują: interaktywne warsztaty twórczego myślenia, warsztaty plastyczne, teatralne, filmowe, fotograficzne oraz animacyjne,. W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnego rodzaju materiały, od plasteliny począwszy skończywszy na materiałach recyklingowych. Inspiracją do warsztatów będzie ŚWIAT MARZEŃ

PROJEKCJE FILMOWE
Na potrzeby projekcji filmowych w ramach warsztatów przygotowaliśmy dla młodego widza ważne i atrakcyjne pozycje filmowe. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się ze znakomitymi filmami fabularnymi oraz niesamowitymi animacjami filmowymi. Dzięki projekcjom filmowym wzbogaciliśmy program warsztatów o unikatowe pozycje, których młody widz nie będzie mógł zobaczyć nigdzie indziej. Ponadto realizowane będą praktyczne lekcje filmowe.

Wakacje to czas zabawy i odpoczynku. Dlatego też podczas warsztatowych dni dzieci znajdą czas na zajęcia dodatkowe: gry, zabawy ruchowe, taniec oraz wolny czas na zawarcie ciekawych przyjaźni.Ponadto zorganizowane zostaną 2 wycieczki niespodzianki do innych instytucji kultury.


WAŻNE INFORMACJE:

          2 termin:  21-25 sierpnia (w godzinach 9:00 – 15:00)


Miejsce: Centrum Kultury Oleska 45/Kino Meduza (ilość miejsc ograniczona)

Grupy wiekowe: 7-11 lat i 12-15 lat
Cena: 300 zł/ 5 dni *

*Wpłat należy dokonywać na numer konta do 20.08.2017, a także wypełnić i przesłać wypełnioną i podpisaną zgodę rodziców na adres e –mailowy: opolskielamy@gmail.com z tytułem wiadomości: WARSZTATY WAKACJE 2017 – w tytule proszę podać termin warsztatów :)
Uwaga – dokonanie wpłaty jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w warsztatach Przystanek Twórczość
Nr rachunku bankowego: 59 2490 0005 0000 4500 4178 1969


 

Kontakt:

tel: 512 239 076, 607 232 476
e-mail: opolskielamy@gmail.com

Do pobrania:

Harmonogram warsztatów:

pobierz harmonogram

Karta zgłoszeniowa / Zgoda rodziców:

Kalendarz