26. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów ONLINE

6. edycja Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku w dniach 29 maja – 7 czerwca. Wyjątkowo, ze względu na panującą sytuację, impreza została przeniesiona do sieci. Tym samym, będzie to pierwszy festiwal filmów fabularnych w Polsce całkowicie online. 

WIOSNA FILMÓW Online odbywać się będzie na powstającej właśnie platformie MOJEeKINO.PL, która wystartuje 21 maja. MOJEeKINO.PL to największe na świecie wirtualne kino, zrzeszające kina arthousowe od Bochni po Darłowo i od Sokołowa Podlaskiego do Gorzowa Wielkopolskiego – w tym oczywiście Kino Meduza!

Dzięki tej idei Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW odbędzie się pierwszy raz całkowicie online w tym samym czasie w całej Polsce. Przez 10 dni pokazanych zostanie ponad 30 filmów docenionych przez jury, dziennikarzy, a także publiczność na najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Berlinie, Cannes, Wenecji czy Toronto. Będą także filmy nominowane i nagradzane przez Europejską Akademię Filmową oraz Amerykańską Akademię Filmową. Duża część z nich to przedpremiery lub polskie premiery.

Seanse będą odbywać się o konkretnej godzinie – tak jak w kinie! Szczegóły dot. biletów na wydarzenie znajdziecie na stronie mojeekino.pl  – informacje będą aktualizowane na bieżąco przez organizatorów festiwalu.

Najważniejsze! Zobaczcie jakie


Bilet na każdy seans online będzie kosztować 15 PLN.

Pamiętajcie, żeby przy zakupie biletu na dany seans Wiosny Filmów wybrać salę Kina Meduza! :) 

kisspng-pdf-adobe-acrobat-computer-icons-pdf-icon-5b23e6c8e168c0.9082328015290794969233Pobierz program w .pdf

 

Kalendarz

Maj 2020