Poranki filmowe

Nie masz pomysłu na weekendowy poranek? Chcesz spędzić czas w rodzinnym gronie? Wpadnij do Meduzy!

Zapraszamy do kina Meduza na fantastyczne bajki i filmy animowane dla najmłodszych! Specjalne bajkowe pokazy wypełnione najlepszymi polskimi i zagranicznymi produkcjami, które uwielbia każdy. Dzięki naszym seansom najmłodsi mają okazję odkryć magię ukrytą w klasycznych polskich kreskówkach, które każdy z nas pamięta z czasów dzieciństwa, poznać najnowsze pozycje filmowe dostępne tylko w kameralnych kinach.

Bilety w cenie 10 zł / osoba . Zapraszamy serdecznie 🙂


Maj 2018

12. 05 / sobota


11:00Basia / zestaw krótkich filmów – blok 50 min.  (+4 lat)

Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach. Kiedy ma się 5 lat, świat jest wyjątkowo ciekawy. Wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem mogą być początkiem niezwykłej przygody. Twórcy zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Serial zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.

11:00Superagentka  reż. Karla von Bengtson / / Dania 2017/ 77 min

10-letnia Agathe-Christine będzie detektywem. Już teraz chce rozwiązywać zagadki. Czas na pierwszą “prawdziwą” sprawę. Złapanie tajemniczego złodzieja z osiedlowego sklepu to tylko kwestia czasu

 

13. 05 / niedziela


11:00Basia / zestaw krótkich filmów – blok 50 min.  (+4 lat)

11:00Superagentka  reż. Karla von Bengtson / / Dania 2017/ 77 min

 

 

19.05 / sobota


11:00 / Superagentka  reż. Karla von Bengtson / / Dania 2017/ 77 min

11:00O czym szumi las reż. Rasmus A. Sivertsen / Norwegia 2016/75 min.


Zwierzolas to dom dla wielu małych stworzeń: myszy, wiewiórek, ptaków. Nie zawsze jednak czują się one w nim bezpiecznie – muszą uważać, by nie zostać pożartymi przez większe i silniejsze drapieżniki. Szczególnie groźny jest lis Rudolf, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszy, jak chociażby babcia Leona Myszomędrka. Ta próba prowadzi do prawdziwej rewolucji.

 Myszomędrek wraz z przyjaciółmi postanawiają działać! Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu wzajemnego zjadania się. Przekonanie drapieżników do nowego pomysłu będzie prawdziwym wyzwaniem. Czas pokaże, czy mu podołają.

20.05 / niedziela


11:00 / Superagentka  reż. Karla von Bengtson / / Dania 2017/ 77 min

11:00 / O czym szumi las reż. Rasmus A. Sivertsen / Norwegia 2016/75 min.