fbpx

Meduza pod gwiazdami – Kino na Małym Rynku * JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI

Wracamy do Was z projektem Meduza pod Gwiazdami! Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę, tak by już w czwartek, 23 czerwca móc spotkać się na pokazie w ramach kina letniego na Małym Rynku.
Duży ekran, leżaki, a tuż obok bogata oferta gastronomiczna. Czego chcieć więcej!

Projekt współfinansowany ze środków Budżetu Miasta Opole i realizowany przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy

LOGO-OPOLA-KOLOR_

czwartek 21 LIPCA, godz. 21:00
Mały Rynek * wstęp wolny

plenerowy pokaz filmu JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI
reż. Anders Thomas Jensen

Nowy film Andersa Thomasa Jensena, zdobywcy Oscara, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność Jabłek Adama, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.
Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!
Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.