fbpx

O!PLA 2021 – Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos! w Opolu

Zapraszamy na pokazy filmów animowanych w ramach 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA.

Po raz kolejny młodzi widzowie z Opola i Województwa Opolskiego będą mogli dołączyć do wielkiego dziecięcego jury, oceniającego filmy w ramach konkursu „Teraz Dzieci Mają Głos!”.

Pokazy i głosowania na najlepsze filmy odbywać będą się w ramach dwóch kategoriach: przedszkolnej i wczesnoszkolnej.


KONKURS TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! – KATEGORIA PRZEDSZKOLNA

PROGRAM I

Wiek: 3-4 lata

Czas: 25:53

BOBASKI I MIŚ: DZIURA (2020, 03:30), Marek Skrobecki, Maja Garmulewicz | KAZstudio

BUŹKA I DZIÓBEK: WICHURA (2020, 05:00), Maciej Pestka | MAPEPI Animacje

KACZKA DZIWACZKA – Wiersz Jana Brzechwy w interpretacji Ireny Kwiatkowskiej (2019, 02:07), Agata Droga-Bazan | Fundacja im.Ireny Kwiatkowskiej

OPOWIADANIA Z PIASKOWNICY: NARTY (2021, 05:00), Paweł Prewencki | TV Studio Filmów Animowanych Sp. z o.o. w Poznaniu

PRZYTUL MNIE: FAJNE ŻYCIE (2019, 06:00), Anna Błaszczyk | Animoon

SŁOŃCE I WODA (2019, 01:24), Wojtek Wawszczyk i Gucio Wawszczyk

 

PROGRAM II

wiek: 5-6 lat

czas: 33:46

CO ROBIĄ ŚWISTAKI? (2020, 03:23), Monika Szarek | Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

FOCZKA FLO: PRAWDZIWY WYPOCZYNEK (2020, 06:00), Mateusz Jarmulski | Animoon

LEW (2020, 02:38), Magdalena Pilecka, Maria Holka, Jerzy Stuhr | Blesz

PAN KULECZKA: LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE (2020, 02:12), Michał Rychławski

SROKA – Wiersz Jana Brzechwy w interpretacji Ireny Kwiatkowskiej (2017, 01:40), Waldemar Mordarski | Fundacja im.Ireny Kwiatkowskiej

TORU SUPERLIS: ZAWIERUCHA (2020, 07:30), Piotr Szczepanowicz | Animoon

ŻUBR POMPIK: ECHO (2019, 07:00), Szymon Adamski | EgoFILM


KONKURS TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! – KATEGORIA WCZESNOSZKOLNA

Wiek: 6-9 lat

czas: 01:08:20

AGATKA I LIŚCIE (2019, 10:00), Andrzej Piotr Morawski | Serafiński Studio

GALAXI TAXI: SYRENI ŚPIEW (2019, 13:00), Jan Steliżuk | FUMI Studio

NIE TAKI KROKODYL STRASZNY (2020, 10:30), Grzegorz Koncewicz | Serafiński Studio

POJAZD MARZENIE (2020, 07:57), Michał Mróz

PRAKTYCZNY PAN (2020, 10:00), Michał Poniedzielski i Dominik Litwiniak | Running Rabbit Films

PRZYGODY SMOKO-ORŁO-DINO-WAMPIRA (2019, 02:53), Wojtek Wawszczyk i Gucio Wawszczyk

RE-QUEST (2020, 06:21), Veronika Klyushnik | Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

UPIORNE PRZEDSZKOLE (2019, 04:24), Aleksandra Maciejewska | Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie

WY-ALIENOWANY (2020, 05:06), Kamila Szetela | Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

Kalendarz

Kwiecień 2021