fbpx

O!PLA 2020 – Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos! w Opolu

Zapraszamy na pokazy filmów animowanych w ramach 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA.

Po raz kolejny młodzi widzowie z Opola i Województwa Opolskiego będą mogli dołączyć do wielkiego dziecięcego jury, oceniającego filmy w ramach konkursu „Teraz Dzieci Mają Głos!”.

Pokazy i głosowania na najlepsze filmy odbywać będą się w ramach dwóch kategoriach: przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Koszt uczestnictwa w specjalnych pokazach dla szkół oraz przedszkoli to 10 zł od dziecka. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 693 365 542 oraz pod adresem mailowym opolskielamy@gmail.com. W wiadomości prosimy o podanie interesującego Państwa terminu, liczby osób w grupie oraz danych kontaktowych.


KONKURS TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! – KATEGORIA WCZESNOSZKOLNA
im. Leszka Gałysza

PROGRAM I
LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND: „BIAŁA DAMA”
 (2019, 11:00), Waldek Mordarski | Badi Badi*
FLOREK I KOSMICZNY BRYLANT, część 1 (2019, 10:08), Piotr Kaźmierczak | Studio Różnych Gatunków Filmowych
GALAXI TAXI: SOK Z AKUMULATORA (2019, 13:00), Jan Steliżuk | FUMI Studio
HE (2019, 06:44), Katarzyna Radecka | UAP POZNAŃ
MAGICZNY FAJERWERK (2019, 02:40), Jacek Zwolski
LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND: „PANI Z ZAMKOWEJ WIEŻY” (2019, 11:00), Waldek Mordarski | Badi Badi*

  • Dwa odcinki serialu LATAJĄCY MIŚ I STRAŻNICY LEGEND: „BIAŁA DAMA” (patrz wyżej) oraz „PANI Z ZAMKOWEJ WIEŻY” stanowią spójną całość i traktowane będą podczas głosowania jako jeden film.

PROGRAM II
PRZYJACIEL WAMPIRA (2018, 05:54), Justyna Michałowska | PJATK WARSZAWA
RYWALE (2019, 01:55), Piotr Kaźmierczak | Studio Różnych Gatunków Filmowych
SOL I LIV: UWOLNIENIE MOCY (2018, 10:24), Piotr Szczepanowicz | Letko
LABIRYNT (2019, 05:00), Dorota i Andrzej Gosienieccy i dzieci biorące udział w warsztatach Animatorów Jutra na 12. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych Animator 2019 w Poznaniu
ŚWIETLIKOWY GAJ (2019, 05:24), Tomasz Pilarski | EGoFILM
WTOREK W PONIEDZIAŁEK (2018, 22:30), Natalia Dziedzic | Studio Daniel Produkcja Filmowa/ FUMI Studio


KONKURS TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! – KATEGORIA PRZEDSZKOLNA

im. Leszka Gałysza

PROGRAM I
AGATKA II: AGATKA I BRELOCZEK (2019, 10:00), Szymon Adamski | Serafiński Studio
BELLA W BRZUSZKU (2019, 06:00), Jacek Rokosz | ANIMOON/Letko
BUŹKA I DZIÓBEK: GRZYBOBRANIE (2019, 05:00), Maciej Pestka | Mapepi Animacje
KICIA-KOCIA: KICIA KOCIA POZNAJE STRAŻAKA (2019, 07:00), Marta Stróżycka | EGoFILM
SLOTH DOWN (2019, 03:11), Olga Przytuła | PJATK WARSZAWA

PROGRAM II
PRZYTUL MNIE. MARATON (2019, 06:02), Tomek Miazga, Klaudia Robat/Javvie | ANIMOON/Animex/Pigeon
STEFEK BURCZYMUCHA (2019, 01:45), Łukasz Zdanowski | Artcore Studio
WIKING TAPPI: KIEPSKI PORANEK OLBRZYMA GRZMOCICHA (2018, 11:00), Łukasz Kacprowicz | EGoFILM, Paris+Hendzel CO., Studio PRL, TVP S.A.
KRECIA ROBOTA (2019, 02:35), Magdalena Pilecka | Maria Holka | Blesz
ŻUBR POMPIK 2: DZIĘCIOŁ (2019, 07:00), Maciej Kur | EGoFILM

Kalendarz

Październik 2020