fbpx

Sputnik nad Polską ONLINE

15. Sputnik nad Polską ONLINE 1-9.12.2021

Zapraszamy na pokazy online najlepszych produkcji kina rosyjskiego ostatnich miesięcy prezentowanych w ramach 15. Sputnika nad Polską!

Przed nami prawdziwa międzyplanetarna podróż filmowa!

Rok 2021 upływa pod znakiem kosmicznych rocznic. Równo 60 lat temu, 12 kwietnia 1961 roku, Jurij Gagarin wystartował w kosmos na statku Wostok 1 z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie. Był to pierwszy lot człowieka w przestrzeni kosmicznej i trwał dokładnie 108 minut. Nie policzymy ile minut trwały dotychczas nasze Sputnikowe loty, za to wiemy, który raz wystartujemy w tym roku. Festiwal Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską” rozpocznie się w po raz piętnasty!

15-ty „Sputnik” (w j. rosyjskim oznacza „towarzysza podróży”), zabierze nas na filmowy lot po orbicie najnowszych filmów z udziałem prawdziwych gwiazd. Zapraszamy na przygodę z rosyjską kinematografią 1 do 9 grudnia na portalu mojeekino.pl.

Witamy na pokładzie naszego filmowego statku kosmicznego!

ONLINE będziecie mieli okazję zobaczyć ponad 20 filmów biorących udział w tegorocznym Sputniku specjalnie wybrane z Konkursu Filmów Fabularnych, Konkursu Filmów Dokumentalnych oraz cyklu “Kalejdoskop”.

Informacje dotyczące programu, terminów udostępniania poszczególnych filmów oraz cen biletów znajdziecie w zakładce Sputnika na mojeekino.pl

Pamiętajcie, aby po zalogowaniu się na mojeekino.pl w momencie kupowania biletu z listy dostępnych kin wybrać KINO MEDUZA 😉

meduza