
Czy wiesz, że gatunek Opolskich Lam to najbardziej pozytywna grupa Lam na całym świecie?
Opolskie Lamy żywią się kulturą miasta Opola. Jako zwierzę stadne ma potrzebę przebywaniania z innymi, ciągłej realizacji i kreowania wydarzeń. To Opolskie Lamy tworzą największy w regionie Festiwal Filmowy, wychodzą w przestrzeń, aby w licznym gronie obejrzeć pod chmurką Kino w Mieście, opiekują się i kształcą młode podczas Opolskich Lamek – warsztatów animacji poklatkowej, poranków filmowych czy licznych warsztatów.
Zadomowiły się pod adresem Oleska 45, gdzie w Centrum Kultury tworzą bogatą ofertę kulturalną, zapraszają gości i organizują życie kameralnego studyjnego Kina Meduza, znają najgorętsze tytuły filmowe i goszczą u siebie amatorów i koneserów kina.
Stado Opolskich Lam jest spore i długowieczne. Przeżyło już 15. edycji Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy, wiele filmowych wydarzeń, warsztatów, co więcej… rozmnaża się z każdym kolejnym rokiem!
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli do naszego stada dołączysz i TY!
Jeśli kochasz kino… albo chciałbyś się nim zainteresować,
jeśli masz wiele pomysłów na ciekawe akcje,
jeśli masz interesujące pasje albo chciałbyś doświadczyć czegoś zupełnie nowego,
jeśli chcesz poznać znane osoby związane z kinem, spotkać nowych przyjaciół,
jeśli chciałbyś być częścią zespołu tworzącego kulturę w Opolu…
….dołącz do naszego stada i zostań Opolską Lamą!
Festiwal Filmowy Opolskie Lamy to największe wydarzenie filmowe w regionie. Tegoroczna, 17. edycja odbędzie się w dniach 4-12 października w Opolu.
W związku z rozpoczęciem przygotowywań do nadchodzącego festiwalu, organizatorzy ogłosili nabór na wolontariat.
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej
www.opolskielamy.wix.com/wolontariat
Termin pierwszego spotkania organizacyjnego: 13 czerwca 2019, czwartek, godz. 18:00 – Kino Meduza. Zapraszamy