fbpx

Każdy ma swoje KINO – Kino na Święta dla Seniorów

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy specjalna ofertę skierowaną do opolskich Seniorów. Wraz z Miastem Opole, Centrum Aktywizacji Społecznej i Centrum „Senior w Opolu” przygotowaliśmy możliwość uczestniczenia w bezpłatnych seansach filmowych online, bez wychodzenia z domu. Nasza unikalna oferta obejmuje filmy dostępne dla wszystkich Seniorów, nie wyłączając osób niewidomych, słabowidzących i niesłyszących, dla których przygotowaliśmy filmy z audiodeskrypcją i napisami*.


Proponowane pokazy to idealne rozwiązanie aby bezpiecznie, w gronie najbliższych spędzić ten niepowtarzalny grudniowy czas. W ich ramach, na podstawie bezpłatnych kodów, do wyboru będą filmy znajdujące się na platformie mojeekino.pl. Natomiast specjalnie dla osób niewidomych, słabowidzących i niesłyszących, przygotowaliśmy wybór filmów znajdujących się w kategorii „AUDIODESKRYPCJA”.

Aby otrzymać bezpłatny kod wystarczy wypełnić FORMULARZ.

* Wersja filmu zawiera napisy oraz dodatkową ścieżkę dźwiękową, umieszczoną między dialogami, opisującą akcję, scenerię, czy bohaterów.

_______________________
Projekt finansowany jest przez Urząd Miasta Opola i organizowany przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy we współpracy z Fundacją DOM, Centrum Aktywizacji Społecznej, Kinem Meduza oraz platformą filmową mojeekino.pl.