fbpx

Każdy ma swoje KINO – Kino na świąteczny czas

Projekt Każdy ma swoje KINO – Kino na świąteczny czas stworzyliśmy dzięki wsparciu władz Opola, by z okazji Świąt Bożego Narodzenia zawitać w Waszych domach z filmowymi emocjami.


Aby dać Wam choć namiastkę prawdziwego kina przygotowaliśmy bezpłatne kody na projekcje online. Będziecie mogli w nich uczestniczyć w domowym zaciszu i towarzystwie całej rodziny. Kody możecie wykorzystać na wybrany film spośród dostępnych na platformie mojeekino.pl. Nasza propozycja to idealne rozwiązanie, aby w gronie najbliższych spędzić ten niepowtarzalny grudniowy czas.


Do udziału w seansach szczególnie zachęcamy osoby niewidome, słabowidzące i niesłyszące, dla których przygotowaliśmy specjalny zestaw filmów z audiodeskrypcją i napisami*. Wybierać możecie spośród filmów znajdujących się na platformie mojeekino.pl w kategorii „AUDIODESKRYPCJA”.

Aby otrzymać bezpłatny kod wystarczy wypełnić FORMULARZ.

* Wersja filmu zawiera napisy oraz dodatkową ścieżkę dźwiękową, umieszczoną między dialogami, opisującą akcję, scenerię, czy bohaterów.

_______________________
Projekt finansowany jest przez Urząd Miasta Opola i organizowany przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy we współpracy z Fundacją DOM, Centrum Aktywizacji Społecznej, Kinem Meduza oraz platformą filmową mojeekino.pl.

niepelnosprawni-02