fbpx

Kino Medza na platformie MOJEeKINO.pl – start już 21.05!

Dopiero co ruszyliśmy z akcją #KinoMeduza w domu, a już mamy dla was drugą zapowiadaną niespodziankę. 21 maja ruszyła ogólnopolska platforma mojeekino.pl – na której to będziecie mogli oglądać filmy online.
To nasza wirtualna sala kinowa! Oprócz standardowego wypożyczania filmów (tak jak na innych portalach typu VOD) na platformie będziecie mogli oglądać spotkania, rozmowy z gośćmi czy pokazy specjalne!
Na najbliższe dni wspólnie ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych przygotowaliśmy pokazy 3 filmów, które dotąd nie miały kinowej premiery. Pokazy te będą “odbywały się” o konkretnej godzinie – o 20:30, w systemie tak jak promowane przez nas wcześniej ekobilet.pl :)

Bilety: 15 zł – dostępne będą on-line w dniu seansu.
Szczegóły techniczne podamy wkrótce!
Zaproś swoje ulubione kino studyjne do domu 🙂 ❤

czwartek 21.05 godz. 20:30
🎞“Jezioro dzikich gęsi” (reż. Yi’nan Diao)
Główny bohater filmu, gangster Zhou, wpada w poważne tarapaty. Po tym, jak omyłkowo zastrzelił policjanta, sam staje się ruchomym celem. Jedyną szansą dla mężczyzny jest ucieczka. Pomocy Zhou szuka u miejscowej prostytutki. To właśnie kobieta ma być jego łącznikiem ze światem. Zwłaszcza że nikomu oprócz niej nie może zaufać. W pogoń za bohaterem rusza bowiem nie tylko żądna zemsty policyjna jednostka specjalna, ale i skuszeni potencjalnym zarobkiem łowcy nagród, a w tle pojawia się również była żona mężczyzny.

piątek 22.05 godz. 20:30
🎞Asystentka” (reż. Kitty Green)
Jane (nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu “Ozark” Julia Garner) niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy trafia do pracy jako asystentka potentata branży rozrywkowej, jest w siódmym niebie. Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzenia, czeka ją droga do zatracenia.

sobota 23.05 godz. 20:30
🎞“Żegnaj mój synu” (reż. Xiaoshuai Wang)
Główni bohaterowie Yaojun i Liyun byli niegdyś szczęśliwym małżeństwem. Ich los naznaczony został z chwilą, gdy w tragicznym wypadku śmierć poniósł ukochany syn pary. To wydarzenie odcisnęło się piętnem na całym ich dalszym życiu, którego celem od tej pory stało się znalezienie ukojenia. Dramatyczne skutki ”polityki jednego dziecka” oraz skomplikowane relacje rodzinne opowiedziane są subtelnie i z głęboką wrażliwością.

Kalendarz

Sierpień 2020