fbpx

26. Festiwal Filmowy Wiosna Filmów ONLINE

6. edycja Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku w dniach 29 maja – 7 czerwca. Wyjątkowo, ze względu na panującą sytuację, impreza została przeniesiona do sieci. Tym samym, będzie to pierwszy festiwal filmów fabularnych w Polsce całkowicie online. 

WIOSNA FILMÓW Online odbywać się będzie na powstającej właśnie platformie MOJEeKINO.PL, która wystartuje 21 maja. MOJEeKINO.PL to największe na świecie wirtualne kino, zrzeszające kina arthousowe od Bochni po Darłowo i od Sokołowa Podlaskiego do Gorzowa Wielkopolskiego – w tym oczywiście Kino Meduza!

Dzięki tej idei Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW odbędzie się pierwszy raz całkowicie online w tym samym czasie w całej Polsce. Przez 10 dni pokazanych zostanie ponad 30 filmów docenionych przez jury, dziennikarzy, a także publiczność na najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Berlinie, Cannes, Wenecji czy Toronto. Będą także filmy nominowane i nagradzane przez Europejską Akademię Filmową oraz Amerykańską Akademię Filmową. Duża część z nich to przedpremiery lub polskie premiery.

Seanse będą odbywać się o konkretnej godzinie – tak jak w kinie! Szczegóły dot. biletów na wydarzenie znajdziecie na stronie mojeekino.pl  – informacje będą aktualizowane na bieżąco przez organizatorów festiwalu.

Najważniejsze! Zobaczcie jakie


Bilet na każdy seans online będzie kosztować 15 PLN.

Pamiętajcie, żeby przy zakupie biletu na dany seans Wiosny Filmów wybrać salę Kina Meduza! :) 

kisspng-pdf-adobe-acrobat-computer-icons-pdf-icon-5b23e6c8e168c0.9082328015290794969233Pobierz program w .pdf


Instrukcja zakupu biletu na pokazy w ramach festiwalu WIOSNA FILMÓW

 Filmy pokazywane w ramach festiwalu WIOSNA FILMÓW są dostępne tylko w konkretnych dniach oraz o określonych godzinach określonych w PROGRAMIE festiwalu. Ponieważ platforma nie osiągnęła jeszcze pełnej funkcjonalności, nie należy się sugerować datą graniczą dostępu wyświetlającą się pod zakupionym filmem.

Czas na obejrzenie każdego filmu to 4 godziny od momentu startu filmu według PROGRAMU.

Kupując bilet na film, który występuje w repertuarze więcej niż jeden raz  – możesz go obejrzeć w jednym z dostępnych terminów.

W sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety na pojedyncze seanse w cenie 15 zł/bilet, nie ma możliwości zakupu karnetu.

Platforma działa tylko na terenie Polski.

Filmy nie są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Kroki konieczne do zakupu biletu:

1.         Zaloguj się na platformie za pomocą e-maila lub konta na Facebooku

2.         Przejdź do zakładki WIOSNA FILMÓW

3.         Znajdź film, który chcesz obejrzeć

4.         Sprawdź w PROGRAMIE festiwalu, o której godzinie oraz którego dnia odbędą się projekcje wybranego filmu

5.         Przejdź na stronę filmu

6.         Kliknij przycisk „Kup od 15 pln”

7.         Zaznacz kino, któremu chcesz zapłacić. Przejdź do płatności klikając przycisk „Zapłać”. Zostaniesz przeniesiony do serwisu Przelewy24.

8.         Dokonaj płatności przelewem lub BLIKiem

9.         Film znajdziesz w zakładce MOJA STREFA
UWAGA! Informacja o tym, że film jest dostępny do …    jest błędna (ustawienia systemowe, których w tej chwili nie możemy zmienić) – FILM JEST DOSTĘPNY TYLKO W GODZINACH PROJEKCJI FESTIWALOWYCH – ZGODNIE Z PROGRAMEM.

10.     Udanego seansu!

W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt mailowy na adres:  mojeekino@gmail.com

Kalendarz

Sierpień 2020