fbpx

Wesprzyj Kino Meduza!

Słuchajcie, jest sprawa. To trudny i długi post, ale wierzymy w wasze wsparcie:)
Pandemia koronawirusa odcisnęła piętno na kulturze. Po krótkim sezonie, ponownie musieliśmy zamknąć drzwi kina przy Oleskiej 45. W końcu doszliśmy do wniosku, Kino Meduza nie przetrwa bez Was – kino jest prowadzone przez Stowarzyszenie Opolskie Lamy, jako organizacja pozarządowa mamy marne możliwości otrzymać jakąkolwiek wsparcie finansowe…
Nie zamierzamy się poddać – cały czas działa nasza wirtualna sama kinowa na platformie Mojeekino.pl , piszemy projekty na kolejny rok, wymyślamy nowe działania. Poprzez dołączenie do Stowarzyszenia Kin Studyjnych razem z gronem kilkudziesięciu kin z całej Polski, walczymy by kultura filmowa żyła!W połowie marca kina straciły wszelkie źródła dochodu. Zielone światło do ponownego otwarcia dostały na krótko, ale trudne czasy wróciły. I tu na ekran wchodzisz Ty.

Jak możesz nam pomóc?
Wesprzyj Meduzę biletem w przyszłość!

Nawet jeśli nie wybierasz się na seans od razu, kup bilety już teraz, a wykorzystasz je w dowolnym momencie. Bezterminowe bilety/vouchery to dla kina doraźne wsparcie finansowe, a dla Ciebie obietnica kolejnego wypadu na film – korzystają wszyscy!
Wesprzyjcie nas kupując otwarte vouchery, które można będzie wymienić na dowolny seans w momencie ponownego otwarcia kina.

Prosimy Was o wsparcie zbiórki, które pozwoli nam przetrwać, przeczekać trudny czas w spokoju – opłacić bieżące opłaty. Dziękujemy za każdy gest wsparcia z Waszej strony i gorąco wierzymy, że wrócimy do Was pełni pozytywnej energii i filmowych emocji!

W pakietach znajdziecie również limitowane przypinki oraz ilustracjami opolskich artystek oraz kody do naszej wirtualnej sali kinowej.

Jeśli będziecie zainteresowani, przygotujemy pięknie wydrukowane Vouchery Prezentowe – idealne na prezent.

Szczegóły w linku>>> www.odpalprojekt.pl/p/kino-meduza

crowfunding-odpalprojekt

Kalendarz

Kwiecień 2021