fbpx

Kino na Gwiazdkę

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wraz z Marszałkiem Województwa Opolskiego, specjalnie dla Was przygotowaliśmy „Kino na Gwiazdkę”seanse filmowe online dla każdego! Zgłaszając się do nas możecie otrzymać pakiet bezpłatnych kodów do wspólnego, rodzinnego oglądania specjalnie wybranych filmów i umilenia sobie świątecznego czasu w domowym zaciszu.
Specjalną ofertę kierujemy również do osób niesłyszących, niewidomych oraz słabowidzących, dla których przygotowaliśmy zestaw filmów z audiodeskrypcją i napisami.


W ramach akcji odbędą się trzy cykle projekcji:

FILMY NA GWIAZDKĘ DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

W czasach, gdy wyjście do tradycyjnego kina nie jest możliwe, specjalnie wyselekcjonowane filmy dadzą Wam możliwość przeżycia filmowych wrażeń i emocji w domowym zaciszu.
Projekcje odbędą się 25. i 26. grudnia. Filmy na podstawie kodów będą dostępne przez całą dobę od momentu aktywowania, więc sami wybierzecie dogodną dla siebie godzinę seansu.

Do wyboru będą następujące filmy:
25.12. 
ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE, reż. Paprika Steen / Dania 2018 / 101 min.
NAZYWAM SIĘ CUKINIA, reż. Claude Barras / Francja 2016 / 66 min.

26.12. 
WĘGIERSKA ROBOTA, reż. Antal Nimród / Węgry 2017 / 126 min.
GOODBYE BERLIN, reż. Fatih Akin / Niemcy 2016 / 94 min.


FILMY NA GWIAZDKĘ DLA DZIECI / KINO FAMILIJNE

Dzięki wybranemu przez nas zestawowi filmów zyskacie możliwość rodzinnego oglądania znakomitych produkcji familijnych i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze.

25.12. 
MIKOŁAJ W KAŻDYM Z NAS, reż. Andrea Eckerbom / Norwegia 2019 / 71 min. / 6+

26.12.
POCZTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, reż. Gorka Sesma / Hiszpania 2018 / 90 min. / 5+


KINO BEZ BARIER – FILMY Z AUDIODESKRYPCJĄ I NAPISAMI

Seanse przygotowane specjalnie dla osób niesłyszących, niewidomych i słabo widzących. Zawierają napisy oraz dodatkową ścieżkę dźwiękową, umieszczoną między dialogami, opisującą akcję, scenerię, czy bohaterów.

Na podstawie otrzymanego kodu, będziecie mogli obejrzeć dowolny film z dostępnych na platformie mojejekino.pl w kategorii „AUDIODESKRYPCJA”.


Aby otrzymać bezpłatny kod wystarczy wypełnić FORMULARZ.


Projekt Kino na Gwiazdkę został sfinansowany ze środków Zarządu Województwa Opolskiego.

 

umwo-01